Загроза для України набагато більша ніж від 50 російських танків

Існує багато способів працювати проти суверенітету України – ось це підхід «занадто розумного»…

Сімон Ґербер, 13 лютого, 2015

Західне академічне промивання мізків на користь Путіна, замасковане на сторінці і аватарці прапором України, жовто-блакитними кольорами і надписом «За Україну»

Чому сторінка @UADigest у твіттері належить путінському тролю

Bildschirmfoto 2015-02-13 um 10.39.46

Україна це суверенна країна, але настільки, наскільки це влаштовує Путіна.

https://twitter.com/UADigest

Аргументи з цього сайту у декількох цитатах:

Bildschirmfoto 2015-02-13 um 10.34.00

Інтерв’ю з Професором Манґоттом на німецькому радіо, у якому він розповсюджує свою «академічну» про-путінську пропаганду, поширюється у Твіттері користувачем @UADigest й високо ним оцінюється як «варте уваги, виважене і грамотне»:

http://www.br.de/radio/bayern2/gesellschaft/tagesgespraech/waffen-ukraine-westen-usa-russland-krieg-frieden-100.html

Коротка біографія професора Ґерхарда Манґотта:

Професор Ґерхарт Манґотт читає лекції в Інституті політології Університету м. Інсбрук. Його основні напрямки досліджень це міжнародна політика і порівняння різних політичних систем – наразі України і Росії, а також енергетична безпека у секторі викопного палива. Він виступає «науковим радником з пострадянських справ» у Австрійському інституті міжнародної політики у Відні. Серед його публікацій є книга «Російський Фенікс. Спадок з попелу.» Відень, Австрія: Креймар і Шеріау, 2009. ( Der Russische Phönix. Das Erbe aus der Asche. Kreymar und Scheriau. Wien 2009.)

http://www.gerhard-mangott.at

Список посилань на приклади вражаючої присутності професора Манґотта у західних засобах масової інформації, особливо на теми що стосуються Росії/України:

http://www.srf.ch/sendungen/tagesgespraech/gerhard-mangott-sanktionen-gegen-russland

http://www.tagesanzeiger.ch/wirtschaft/konjunktur/Die-EU-wird-kopieren-was-die-USA-bereits-getan-haben/story/14675193

http://www.srf.ch/play/radio/rendez-vous/audio/gerhard-mangott-sanktionen-gegen-russland?id=d4747784-3845-4c72-96e5-b8392aec6b9c

http://www.srf.ch/play/radio/tagesgespraech/audio/gerhard-mangott-sanktionen-gegen-russland?id=d2ef7742-0280-4fbe-9625-d76896285b7d

http://www.srf.ch/play/radio/tagesgespraech/audio/gerhard-mangott-sanktionen-gegen-russland?id=d2ef7742-0280-4fbe-9625-d76896285b7d

http://www.blick.ch/news/ausland/russland-experte-zum-mh17-abschuss-putin-muss-die-rebellen-fallen-lassen-id2994754.html

http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/europa/Drei-Szenarien-fuer-die-Ukraine/story/12892717

Особисто я (Сімон Гербер) натрапив на професора Манґотта тоді, коли він почав використовувати фразу «прийняти фактичні кордони…».

Добре захищені своїм академічним камуфляжем, такі люди продовжують повторювати, як мантру, з усіх медіа платформ (які дуже часто їм надають з радістю) свої мізко-промиваючі тезиси, тим самим допомагаючи Путіну і наслідуючи всі його прийоми гібридної війни.

Путін схожий на всесильного Бога, навіть відомі і визнані професори не знають як його спинити…

Під час війни і воєнних злочинів у Боснії, точнісінько такі самі шаблони розхвалювання «реал політик»(реальної політики) постійно повторювалися протягом тих років, які можна було використати аби запобігти найгіршому нині відомому воєнному злочину з часів Другої світової війни – геноциду у м. Сребрениці, де, у зоні безпеки під охороною ООН, було вбито 10 000 цивільного населення за три дні.

У 2015 році, 20 років по тому, особи відповідальні за злочин все ще не покаранні, судовий процес у Гаазькому трибуналі йде дуже повільно.

Україна це суверенна держава. Всі, хто підтримує або поширює тези такі як на сторінці користувача-троля @UADigest або професора Ґерхарда Манґотта:

  • готують у Європі інтелектуальний ґрунт для сприйняття «Мантри» Путіна, а саме:
  • «Україна є суверенною державою настільки, наскільки це влаштовує Путіна і наскільки він це дозволяє. Спинити великого й могутнього бога Путіна неможливо, тож заспокойтесь, простаки!»

Такі інтелектуали забувають про те, що існують інструменти, які могли б приборкати Путіна за три дні, як от, наприклад, відключення Росії від мережі SWIFT. Це орієнтир для мене.

Інші інтелектуали, як професор Андреас Умланд, є позитивним прикладом людини, яка чітко підтримує Україну і пропонує наступним кроком відключити Росію від системи SWIFT.

Дивлячись на твіти @UADigest більш уважно, я змушений визнати, що він приховує свої справжні цілі дуже добре, його правдиві наміри можна розкрити тільки копнувши глибоко, як я й зробив у вищенаведеному тексті.

Якщо ви ще й досі не переконані, то зверніть увагу на твіти користувача @UADigest стосовно коментарів Якоба Аугштейна у виданні Шпіґель Онлайн: Minsk: Jakob Augstein über Merkels Niederlage in der Ukraine-Krise – SPIEGEL ONLINE

http://wp.me/p5IvUD-39

Тут користувач @UADigest високо і відкрито хвалить антиукраїнські вислови відомого своєю про-путінською позицією Якоба Ауґштайна, тим самим розкриваючи свої справжні наміри.

Підсумок:

Аналіз сторінки у Твіттері користувача @UADigest приводить до наступних висновків:

  • Під прикриттям академічних поглядів делікатно проводиться руйнівна й небезпечна робота з метою послаблення України.
  • Загроза для України і її суверенітету від таких каналів впливу, у тому числі й через соціальні мережі, є більша ніж загроза від 50 російських танків на українській землі.
  • Постає питання, чому такі люди мають широку аудиторії у західних ЗМІ як «експерти з Російських питань», хто їх запрошує, хто їх рекомендує – відповідальні особи мусять негайно вжити необхідних заходів у цьому невідкладному питанні.

Автор: Сімон Ґербер, 13 лютого, 2015

Переклад з англійської на українську мову: Оксана Пулій

 

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s