Обійми мене, обійми мене, обійми… подякувати від усього серця


Більше 2 років чисельні друзі з України борються в усьму світі за те, за що українці боролися за Майдані взимку 2013/2014 – за те, за що боремося і ми – маленька недержавна організація swissukraine.org.

Настав час, подякувати від усього серця за важливу підтримку усім чисельним друзям України в усьому світі, які відстоюють у боротьбі права людини, демократичні цінності та свободу.

Кожний внесок це важлива частина роботи всесвітньої мережі з метою підтримки людей в Україні, якa діє не дивлячись на вплив агресивної, гібридної війни путінської Росії, війни, що приносить жертви щодня і трохи не щодня загибель українських воїнів.

Майже 2 мільйони людей в Україні вважаються внутрішньо переміщеними особами. Багато тисяч людей страждає від наслідків війни і занадто багато людей залишаться на все життя інвалідами. Багато тисяч вже втратили своє життя на війні, як цивільні так і військові, у їх намаганнях стримувати путінські орди біля свого кордону. Занадто багато людей трамвовані через путінську війну та терор – чоловіки, жінки та діті. У кримських татар відбирають їх права через окупацію Криму та заставляють терпіти рабський режим. Більше 20 громадян України за наказом Путіна депортовано у Росію, де їх утримують як заручників – Надя Савченко зараз знаходиться у смертельній небезпеці.

Я особисто та багато моїх друзів підримують Україну та українців, тому що ми переконані, мова йде не просто про країну на кордоні з РФ, мова йде про засади нашої сучасної цивілізації – і ні про що інше.

Усім людям, що до виснаження дають спротив стійкому терору Путіна та його складної системи, велика подяка за все, що Ви робите для України та українців. Це часто досить важко через цілеспрямований негативний вплив з боку путінскої Росії, безперервний гібридний терор розгризає нас усіх.

Давайте будемо ще розумнішими у найближчий час та інтенсивніше, ще більш творчо співпрацювати на благо людей України та для нашого власного благополуччя.

Пісня Славка Вакарчука – українського співака та автора пісень, митця, активного громяданина та вченого – спонукала мене, написати Вам цього листа. З цією піснею я хочу Вам усім подякувати.

Славка Вакарчука – якщо дозволите мені побажати – я бачу наступним президентом України, тому що надія та сила у серцях моїх друзів тут на Заході та на Україні росте завдяки людам як Славко.

Я знаю, що мені можуть закинути, що це не моя справа, бажати нового президента та вмішуватися у внутрішні справи України. Я знаю, що мені можуть закинути про те, що Славко не політик, можливо він і сам так говорить. Згадайте Вацлава Гавела, коли він став президентом, раніше він був письменником і все ж став президентом, якого так бажали люди. Наші друзі в Україні зроблять свій вибір.

Симон Гербер


Обійми мене, обійми мене, обійми…
Так лагідно і не пускай.
Обійми мене, обійми мене, обійми…
Твоя весна прийде нехай.

І от моя душа складає зброю вниз,
Невже таки вона так хоче теплих сліз?

Обійми мене, обійми мене, обійми…
Так лагідно і не пускай.
Обійми мене, обійми мене, обійми…
Твоя весна прийде нехай.

Обійми… Обійми мене.

Обійми мене, обійми мене, обійми…
Так лагідно і не пускай.
Обійми мене, обійми мене, обійми…
Твоя весна прийде нехай.


 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Okean_Elzy

https://en.wikipedia.org/wiki/Svyatoslav_Vakarchuk

http://www.okeanelzy.com/en/

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s