Прес-реліз: угода про поставку зброї Путіну Швейцарією на 90 мільйонів швейцарських франків – скандал!


Угода про поставку зброї на 90 мільйонів швейцарських франків між Швейцарією та Росією, високотехнологічна тканина типу «камуфляж» для агресора Росії, найбільша угода про поставку зброї між Швейцаріє та Росією за всі часи – усе це у той час, коли Росіє серйозно порушує права людини, веде агресивну гібридну війну проти України, та порушує усі існуючі міжнародні закони та угоди.

Асоціація «Швейцарія-Україна» засуджує такі дії швейцарської влади та повідомляє:

“Ми обурені бездіяльністю уряду Швейцарії щодо завданню шкоди репутації швейцарській гуманітарній традиції, яка, за інших обставин, є великим благом. Кожен член правління компанії, приймаючий руйнівні і корисливі рішення такого масштабу, повинен бути знятий з посади і замінений. Приймаючи таке рішення, Федеральна рада Швейцарії повністю себе дискредитувала. Асоціація «Швейцарія-Україна» просить провести розслідування цієї повністю нераціональної угоди про поставку зброї, розслідування незалежним органом, невідкладно та з увагою до деталей.»

Росія веде гібридну війну проти України

Трохи більше ніж півроку тому Росія захопила територію українського Кримського півострова використовуючи тактику гібридної війни. З того часу, Росія вже анексувала Крим, де будує міцну російську фортецю, включаючи розташування ядерної зброї. Ситуація щодо прав людини в Криму розглядається незалежними спостерігачами як катастрофічна. Місцеве населення кримських татар зазнає систематичних переслідувань, погроз, викрадень, убивств, позбавлення прав, конфіскацій, та вигнання. У Криму проводиться етнічна чистка.

З того часу, Росія веде війну проти України. Росія фінансує і проводить військові операції на сході України. Гігантські кількості зброї, боєприпасів, російських солдат кинуті в бій Росією.

Водночас, в Україні 2 мільйони людей стали вимушеними переселенцями або серйозно постраждали від військових дій Росії. Цілі пейзажі та села були зруйновані російською артилерією та надсучасними реактивними системами залпового вогню, знищені так само як це було зроблено нацистами під час Другої світової війни.

Україна оплакує тисячі убитих і тисячі поранених.

Росія та її агенти на сході України вчинили найгірші з військових злочинів: збиття пасажирського літака Малайзійських авіаліній, виконуючого рейс № MH17, що спричинило загибель 300 людей, обстріл міста Маріуполь з Градів, вбивство 500 цивільних у Дебальцеве, викрадення та ув’язнення українського пілота Надії Савченко, викрадення та утримання у полоні незліченних українців, викрадення спостерігачів ОБСЄ (включно з громадянами Швейцарії), вбивство швейцарського співробітника Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Пам’ятаймо, також, про нескінченний тероризм і брехню, якими Путін і його люди залили весь світ, про погрозливі польоти російських військових літаків із ядерною зброєю, усні погрози найвищих посадових осіб Російської Федерації розглянути можливість використання ядерної зброї, систематичне затикання рота всім незалежним російським ЗМІ, переслідування будь-якої опозиції, жахлива пропаганда ненависті й брехні, що використовується у Росії для отримання прихильності населення, війна через ЗМІ, що фінансується величезною кількістю російських грошей, як передова зброя російської машини гібридної війни.

Новини про те, що Федеральна рада Швейцарії ще наприкінці літа 2014 року схвалила угоду про поставки зброї Росії на 90 мільйонів, тій самій Росії, яка веде гібридну війну проти України і порушує усі міжнародні закони, шокують раду Асоціації «Швейцарія-Україна». Член Федеральний ради Швейцарії, Дідьє Буркхальтер, виступаючи у ролі президента ОБСЄ, вів переговори з президентами України і Росії щодо припинення вогню та встановлення миру. Водночас, виступаючи у ролі члена Федеральної ради Швейцарії, він підписав угоду про поставки зброї агресору Росії! Такими своїми діями Федеральна рада Швейцарії не тільки обходить режим санкцій проти Росії, а й підтримує агресію проти України 90 мільйонним контрактом на поставку зброї. Саме це короткозоре й нераціональне рішення руйнує репутацію швейцарської влади і Швейцарії як нейтральної країни.

Таким рішенням швейцарський уряд свідомо поставив себе на бік режиму, який порушує всі видимі закони, тим самим Швейцарія активно й безпосередньо підтримує масове порушення Росією міжнародних законів, постачаючи Росії високотехнологічного військового обладнання на 90 мільйонів.

Своїм рішенням влада Швейцарії ставить під загрозу своє право закликати до миру, справедливості та права. Керуючись суто економічними факторами, швейцарський уряд стає на бік режиму, який загрожує порядку і миру у Європі та веде жорстоку війну проти України.

Також, із стратегічної точки зору, це рішення Швейцарії, маленької країни оточеної більшими та сильнішими державами, є недалекоглядним.

Переклад з англійської на українську мову: Оксана Пулій

Для отримання додаткової інформації http://www.swissukraine.org,

Офіс у Швейцарії: Сімон Ґербер sg@swissukraine.org, +79 641 58 85

Джерело: http://www.sonntagszeitung.ch/read/sz_08_03_2015/nachrichten/Mitten-im-Krieg-umgeht-die-Schweiz-Russland-Sanktionen-29521

Swiss Minister and former OSCE-president Burkhalter hand in hand with Russian foreign minister

Швейцарський Міністр і колишній Президент ОБСЄ Буркхальтер разом з російським Міністром закордонних справ. Swiss Minister and former OSCE-president Burkhalter hand in hand with Russian foreign minister

Bearbeiten

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s